New year – new me!

Praėjo ganėtinai daug laiko nuo paskutinio mano post’o šiame tinklapyje, kurį buvau trumpam ir pamiršęs. Gal ir gerai, reikia ir man kartais pailsėti, ne tik nuo treniruočių, bet ir nuo minčių. Tai kaip gi man sekėsi pradėti žiemą? Kaip prasidėjo ruošimasis naujam sezonui? Kaip man šiaip sekasi?

Kaip ir kiekvienais metais aš pats sau užduodu šiuos klausimus ir stengiuosi į juos atsakyti kiek tik galiu išsamiau. Pailsėjus po Rogainingo pradėjau savo įprastą 4 savaičių treniruočių ciklą, kuriame stengiuosi padaryti geras, ilgas ir kokybiškas treniruotes. Stengiausi kiekvieną savaitę turėti 11-12 valandų gryno fizinio krūvio, kurį sudarytų bėgimas + plaukimas, o likusių valandų bei minučių, praleistų ant kilimėlio – net neskaičiavau. Per gruodžio mėnesį dalyvavau poroje gražių renginukų: Xtrasa ir UTKS. Xtrasa šįkart praėjo kiek geriau nei pirmas kartas – visiškai nelūžau, tačiau fiziškai buvo labai, labai sunku. Pradžioje mėginau laikytis paskui Modestą, bet ilgai netrukus supratau, kad nepavyks, tuomet pralenkė ir Vilius, todėl likau pakovoti tik dėl trečios vietos. UTKS renginį išgalvojau pats, kad suburti žmonių grupelę ilgai treniruotei maršrutu Kaunas-Kadagių slėnis-Kaunas. Kas bėgo, kas mynė dviračius, kas darė ir tą ir tą, bet visų svarbiausia, kad įveikėme visą susiplanuotą trasą! Todėl norėčiau dar kartą padėkoti Marijonui, Gintarui, Justui, dar vienam Justui ir Lukui, su kuriais ši treniruotė tapo nerealiai smagi!

 

DCIM100GOPROG0091404.

 

Kas dar gero nutiko per paskutinį 2015 metų mėnesį?

Mokslai. Niekada negalima pamiršti jų. Vargais negalais sugebėjau parašyti visus koliokviumus iš pirmo karto ir nieko nepasilikau perlaikyti, natūra neleidžia, tačiau ne tik natūra, bet ir žmonės, kurie mane supa aplink, o ypač vienas žmogutis, kuris šioje srityje mane stumia pirmyn, už ką esu žodžiais neapsakomai laimingas!

Galiausiai atėjo ir paskutinė metų diena bei jos rytas, kada nusprendžiau, kad šiandien nusivarysiu save visai nuo kojų ir fejerverkų gal net nesulauksiu: nubėgta 40,04km spaudžiant rimtam šaltukui, skaudantis achilas, bet kur tau – likęs organizmas nuovargio atrodė net nejaučia, tik sakė – varyk dar, spausk, ką čia taip silpnai! Būčiau taip ir daręs, bet džiaugiuosi, kad kartais pamąstau ir blaiviai, todėl dėl skaudančio achilo nutariau trečios treniruotės jau ir nedaryti.

DCIM100GOPROG0071530.

Štai ir New Year! O su jais ir visos susijusios frazės: new year – new me?! Ką galėčiau į tai atsakyti: o visko gali būti. Nuo lapkričio vidurio, tiksliau savo gimimo dienos, nutariau, kad bent jau tikrai iki vasaros negersiu nei lašo alkoholio. Nesupraskit klaidingai, dar ne vaikų noriu, o šįkart nusprendžiau atlikti eksperimentą: kokią įtaką turi alkoholis sportiniams rezultatams. Visi pasakys: turi nerealią įtaką, daug geriau bėgsi ir t.t., bet kai paprašai įrodyti pavyzdžiais – čia ir pasibaigia pokalbis šia tema. Pabūsiu eksperimentiniu zuikiu ir pažiūrėsim kas gausis. Tęsiant new year- new me temą, pradėjau ir knygas skaityti, muziejuje apsilankiau, net meno galerijoje(!), kas mane pažįsta iš seniau greičiausiai pagalvos – pablūdo, visai nusibėgiojo. Gal ir taip, bet man tai kuo toliau, tuo labiau patinka, o ir veiklos ‘nesipjauna’. Dar kartą Ačiū vienam žmogučiui!

Su naujais metais atėjo ir sesija, kurią norėjau išlaikyti kaip įmanoma geriau, todėl dėjau visas pastangas kiek galėjau, o viskas atsipirko – sausio vidurys, o aš jau atostogauju viską išlaikęs iš pirmo karto! O tai reiškia galimybę treniruotis nors ir visą parą, nes mokslai jau sutvarkyti ir galima susikoncentruoti į kitas veiklas.

Sausio viduryje vyko Lietuvos rinktinės kandidatų stovykla Druskininkuose, kur visi susirinkom savaitgaliui kartu pabėgioti, pakalbėti, apsitarti planus, kas kaip treniruojasi, kokie tikslai ateinantiems metams. Į stovyklą išvažiavau šiek tiek apsirgęs, su perštinčia gerkle, o grįžus teko dvi dienas ramiai pasėdėti namie ir pasigydyti, tačiau viskas gerai, kas gerai baigiasi ir jau galima stoti ant slidžių! Nuo savęs norėčiau labai padėkoti Viliui, Gyčiui, treneriams kurie padėjo, kad ši stovykla įvyktų, viską suorganizavo ir paskyrė savo laiką mūsų tobulėjimui!

12507162_1214653755229394_2733965795132445053_n

Jau trečią kartą iš eilės pavyko sudalyvauti Xtrasa varžybose, kurios šįkart vyko Naujojoje Vilnioje: snieginga trasa, per 10km – 590m sukilimo – nereali treniruotė, kurioje gali ir prizų laimėti! Tiek patiko, kad vietoj 10km prabėgau 15, nors grįžęs pasigailėjau, kad nebėgau 20, bet jau norėjosi valgyti ir gerti… Tikiuosi viskas vyks ir ketvirtą kartą!

Labai didelis Ačiū Donatui Lazauskui už nuotraukas, kurios pakelia nuotaiką kiekvienam jas pamačiusiam! Ir didelis Ačiū visiems, kurie palaiko, padeda ir kartu pradedam šiuos naujus metus! O dabar – einam slidinėti!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *